Wyświetl pojedynczy post
maklo9
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42929
Stary 01.02.2011, 18:04
to niech go karnie zesla do ME, za opierdalanie sie. To akurat moga zrobic i wtedy bedzie dostawal pensje jak zawodnik me a nie pierwszego skladu. Ktorys prezes sie kiedys wypowiadal o tym ze sa takie mozliwosci.
Odpowiedz cytując