Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maklo9
Member
Od: 01.2009
Offline
#
42929
01.02.2011, 18:04
to niech go karnie zesla do ME, za opierdalanie sie. To akurat moga zrobic i wtedy bedzie dostawal pensje jak zawodnik me a nie pierwszego skladu. Ktorys prezes sie kiedys wypowiadal o tym ze sa takie mozliwosci.
maklo9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maklo9
Znajdź inne posty napisane przez maklo9