kubryc napisał(a):

|
A mnie śmieszą takie wypowiedzi. No chyba że Wisłę stać na utrzymywanie "rezerwowego" za takie pieniądze. Szczerze w to wątpię
|
Ale powiedz mi co oni mają zrobić?
Tylko nie mów "rozwiązać kontrakt" bo na to musi się zgodzić Łobodziński.
Nie mów znaleść inny klub bo na to musi się zgodzić Łobodziński.