Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 01.02.2011, 17:17
Rafał Franz Wiślakiem!

Cytat:
Rafał Franz podpisał dwuletni kontrakt z Wisłą Krakbet Kraków. Umowa pomiędzy zawodnikiem, a klubem będzie obowiązywać od 1 lipca 2011 roku, gdyż kontrakt Rafała z Akademią FC Pniewy wygasa z dniem 30 czerwca 2011 roku.

Rafał Franz ma 25 lat i jest kluczowym zawodnikiem aktualnego mistrza Polski i lidera ekstraklasy - Akademii FC Pniewy. W obecnym sezonie zdobył 11 goli. Trzy z nich strzelił Wiśle Krakbet. Ponadto Franz jest etatowym reprezentantem Polski.
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/rafal-franz-wislakiem

Odpowiedz cytując