Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42917
Stary 01.02.2011, 17:07
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Wróbel jest do wzięcia z Bełchatowa za 200 tys zł, dobry zawodnik, przydałby się.
E tam, pani Wiesławie lepiej idzie konserwacja powierzchni plaskich, nie potrzebujemy wzmocnien na ta pozycje.

Poza tym od SF jest inny temat
Odpowiedz cytując