Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17082
Stary 01.02.2011, 16:37
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Termin wykonania w umowie to 15 lutego, ale przedstawiciel ZIKITu oświecił w jednym z wywiadów, iż dopiero na koniec lutego będą gotowe:
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...znow_opozniony

Na tej budowie chyba nic nie może zostać zrobione w terminie.
Śmieją nam się w oczy. I jak się tu nie wkur***
Ich działania to obraza i znieważenie krakowskiego podatnika.
What's new?

Odpowiedz cytując