O ile się nie mylę to jeszcze 50 zł dają bez punktów.
Ale
pamiętaj że mają prawo "podejrzewać" że auto jest niesprawne - wtedy płacisz za lawetę i parking policyjny, który jest droższy niż ten pod Sheratonem

Zależy na kogo trafisz.
A jak masz kolizję bez badań technicznych to lepiej wyjeżdżaj z kraju
