Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 01.02.2011, 16:34
O ile się nie mylę to jeszcze 50 zł dają bez punktów.


Ale pamiętaj że mają prawo "podejrzewać" że auto jest niesprawne - wtedy płacisz za lawetę i parking policyjny, który jest droższy niż ten pod Sheratonem Zależy na kogo trafisz.


A jak masz kolizję bez badań technicznych to lepiej wyjeżdżaj z kraju
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując