Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42915
Stary 01.02.2011, 16:33
Ojej - nikt nie mówi, że będzie dobrze, bo tego nikt naprawdę nie wie. Jedno jest pewne, że polityka kadrowa idzie dobrym kierunku. Nad sprzedażą samego Brożka długo się zastanawiano, ale w końcu zdecydowali się go sprzedać, bo dostali dobrą cenę. Takie są prawa rynku. Nikt rynku nie zmieni. My mamy jednak pełne prawo być dobrej myśli po tych transferach o dobry wynik w lidze, a przede wszystkim w Europie. Jeszcze brakuje może 2-3 transferów latem(teraz bramkarz) i kadra powinna być zamknięta.
Odpowiedz cytując