Wyświetl pojedynczy post
kubryc
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42914
Stary 01.02.2011, 16:32
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie pozbędą się Kowalskiego? Pasuje do ich koncepcji? Czemu w składzie jest Łobodziński? Też im pasuje? Mi się wydaje, że sprzedali kogo sie dało i na kim dało się cokolwiek zarobić
Ciężko sprzedać słabych zawodników. Malo tego. Ciężko sprzedać słabych zawodników, którzy za siedzenie na ławce czy trybunach zgarniają olbrzymie pieniądze. Myślisz, że ktoś by się zgłosił do Wisły z zapytaniem o słabego Łobodzińskiego wiedząc ile on zarabia? Podejrzewam, że jemu (Łobodzińśkiemu) jest na rękę to, że nie gra i zarabia dobre pieniądze. Jakby miał więcej ambicji, to rozwiązałby kontrakt za porozumieniem stron i poszukałby sobie klubu, gdzie by grał, ale dostawałby mniej kasy.
Myślę, że Wisła cierpliwie czeka na koniec kontraktu, bo zerwanie umowy wiązałoby się z odszkodowaniem.
Odpowiedz cytując