AMEN
Juz widze posty tych samych osob ktore teraz pisza ze potrzeba nam polakow w klubie. Nie daj boze jaksa informacja w mediach i juz bedzie lament ze sie Wisla hanbi sciagajac anonimy z III ligi prezes out dyrektor out bo u nich w FM o nim nawet nie slyszeli.
Z Blaszczykowskim sie udalo, Lewandowski tez wypalil ale inni nie musza.