Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42913
Stary 01.02.2011, 16:24
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
wszystko dobrze kolego tylko że rzeczywistość jest inna.Teraz Wisła jest jednym placem budowy ...obiekt tak i drużyna. Żeby tak łatwo trafić w udane transfery młodych Polskich graczy naprawdę trzeba mieć duże szczęście.Wiśle przeszło kilku młodych obiecujących się graczy i nie zrobiło kariery ...Kwiek,Kuzera Ćwielong Nawatczyński choć narybek z nich dobry był.Na temat Wilka było różnie... po co on nam?, gdzie on grał ,kto to jest? nikt go nie znał po za kibicami Kileckiej Korony. Dla czego Lech go nie zabrał Na temat Grosickiego poszperaj, kilka lat temu nikt nie chciał hazardzisty w klubie, uratował się w Białystok bo w innym przypadkum nie mówili byś my na tema Groszka .Dzisiaj Polski zdolny gracz patrz aby nie zostać graczem lecz milionerm
AMEN

Juz widze posty tych samych osob ktore teraz pisza ze potrzeba nam polakow w klubie. Nie daj boze jaksa informacja w mediach i juz bedzie lament ze sie Wisla hanbi sciagajac anonimy z III ligi prezes out dyrektor out bo u nich w FM o nim nawet nie slyszeli.

Z Blaszczykowskim sie udalo, Lewandowski tez wypalil ale inni nie musza.
,
Odpowiedz cytując