rafal777 napisał(a):

Chłopie idąc Twoim tokiem rozumowania co taka mega gwiazda, talent i w ogóle jak Genkov robi w Polsce Skoro jest tyle razy, Twoim zdaniem, lepszy od Sobiecha to czemu przychodzi do naszej ligi? Podaj mi przykład polskiego piłkarza co majac tyle lat co Sobiech przechodzi z klubu do klubu i strzela dalej gole a nie siada na ławce.
|
Ale to jest w Polsce

Koles by poszedł do Dynama Moskwa albo na wypożyczenie do innego zagranicznego klubu to by się pewnie do 18 meczowej nie Zmieścił a skoro 6 bramek strzelił w tym sezonie to klubu z innych krajów już powinny się bić o niego bo ma 20 lat i 6 bramek na koncie

Juz nie wspomnę o jego wartości 2 Milion Euro Minimum

a Mierzejewski 5 milionów Euro.
Wychdzi na to ze za 2 Polakow zabulimy pare milionow a za te pare milionow Wisla moze kupic kogos 5 razy lepszego.
Tak jestem za tym zeby bylo wiecej Polakow w skladzie no ale skad ich wyczasnac ? Moze sie znajdzie ktoś dobry ale rzada 500 tys Euro rocznie albo 400.
Edit:
wikink1 a ty pisac nie umiesz normalnie ? Widze ze malo wiesz o Interesie Cupiala wiec nie ma o czym z toba pisac a i po twoim stażu na 4um tez.
Usuwanie najslabszych ogniw mowisz

Zaplac Lobowi i innym miernota za rozwiazanie umowy to pogadamy jak taki cwaniak jestes xD