|
rafal777 Zgadzam sie z Toba . CI co pieja z zachwytow powini pamietac ze wzmacnianie to usowanie najslabszych ogniw ,i zakup lepszych w ich miejsce .A co sie stalo sprzedano pilkarzy podobno za 7/9 milionow e i co w zamian ...........KTOS ZROBIL DOBRY INTERES .Owszem klub dziala profesinalnie bo sprzedac terz trzeba umiec.ODNIOSE SIE do transfrrow z lata bo je nozna juz zetelnie ocenic PRZECIETNOSC .Co bedzie z zimowymi NIEWIEM
|