Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42906
Stary 01.02.2011, 15:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pozbywają się ze składu jednych piłkarzy (byc może nawet i dobrych), którzy już wielokrotnie pokazali, że nadziei takich spełnic nie są w stanie i nie pasują do koncepcji gry Holendrów/
Sprowadzają piłkarzy, którzy najprawdopodobniej ich koncepcje są w stanie realizować.
A nie wydaje Ci się, że pozbywają się tylko tych dla których sa oferty i można na nich zarobić? Czemu nie pozbędą się Kowalskiego? Pasuje do ich koncepcji? Czemu w składzie jest Łobodziński? Też im pasuje? Mi się wydaje, że sprzedali kogo sie dało i na kim dało się cokolwiek zarobić. Cały mój wywód sprowadza sie własnie do tego, że nie podoba mi sie taka polityka. Sami obcokrajowcy szczęscia nam nie dadzą. Z tego co wiem żaden nasz obcokrajowiec nie grał w LM więc szansę na to iż nagle dzięki nim się w niej znajdziemy są na takim samym poziomie.

Edit: Ok. Jaliens grał, jest mój błąd. Paweł Brożek nie robił różnicy w Europie w barwach Wisły? No to rzeczywiście nie ma o czym mówić.
Ostatnio edytowane przez rafal777 : 01.02.2011 o godz. 16:04.
Odpowiedz cytując