Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42896
Stary 01.02.2011, 14:53
wojteqs80 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie każdy by wolał oglądać i kibicować Wiśle złożonej w większości z Polaków , ale zastanówcie się jacy polscy zawodnicy mogliby być REALNYM WZMOCNIENIEM ? Ja w tej chwili takich nie widzę. Nie piszcie o Sobiechu czy Sadloku bo to na razie wielka niewiadoma , oczywiście są to zawodnicy utalentowani ale czy byliby w stanie wskoczyć do pierwszej 11 i od razu być wiodącymi postaciami ? Wątpię .
A Genkov, Melikson, Sivakov to są mega postaci, wielce utalentowani i majacy mega doświadczenie w Europie gwarantujace to że będa gwiazdami w Polsce. Dlaczego oni sa wedlug Ciebie pewniakami? Dlaczego bezkrytycznie na nich patrzysz i myslisz, że Genkov jest lepszy od Sobiecha? Ja zaznaczam, że tego nie wiem i chce się sam przekonać. Ale jak ktoś pisze, że są to super transfery bez jednego meczu o stawkę w ich wykonaniu to sieje demagogię.
Odpowiedz cytując