Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42889
Stary 01.02.2011, 14:40
Nie znam żadnego dobrego rozgrywającego z ligi polskiej. W ogóle jak się zapytać kbiica Ekstraklasy kto jest najlepszym pomocnikiem w lidze to zazwyczajnastaje cisza. Ktoś powie, że Sobol, kto inny że Stilic. Ale prawda jest taka, że pierwszy lepiej gra rękami i barkami niż nogami. A drugi to chimera i gra kiedy mu się chce.
..
Odpowiedz cytując