Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42888
Stary 01.02.2011, 14:35
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale niech nikt nie porównuje Pogoni Szczecin i szrotu z Brazylii tam sprowadzonego do bardzo dobrych transferów Wisły Kraków. Wtedy Pogoń w jednym okienku zrobiła sobie ze składu "brazylianę" ściągając hurtem bodaj 20 brazylijskich piłkarzy.
Osobiście kibicowałem projektowi Ptaka. Uważałem,że jak mu się powiedzie, to wtedy polscy mierni kopacze zejdą do normalnych wymagać cenowych. Tylko kto mógł przypuszczać,że Ptak będzie ściągał tak słabych piłkarzy. Oni w jakiś ligach stanowych grali czy coś?Ogólnie tragedia,robił to bez głowy. Ale to był już pierwszy znak,że można budować drużynę niekoniecznie opartą o Polaków, którzy nie dają nic w zamian za swoje gigantyczne honoraria.

Z drugiej strony nie ma się co dziwić,rynek wszystko weryfikuje. Nie ma dobrych Polaków co potrafią piłę prosto kopnąć, no to kupuje się takich co to umieją ale za granicą i to za rozsądne pieniądze.

Czy uważacie,że z naszej ligi udałoby się pozyskać za 700 tysięcy euro rozgrywającego?W życiu, zaraz byłoby 1 mln euro to minimum z tendencją wzrostową.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując