Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3521
Stary 01.02.2011, 13:53
Do Wiślaków dołączył bowiem ich dyrektor sportowy – Stan Valckx. „Chcę pobyć z drużyną, zobaczyć, jak radzą sobie nowi piłkarze. Ostatnie tygodnie mojej pracy to głównie zajęcia administracyjne i formalności przy biurku, a moje zadanie nie polega jedynie na tym. Dlatego jestem tutaj, aby porozmawiać z zawodnikami, sztabem szkoleniowym, posłuchać , jak się czują piłkarze, w jakiej są formie. Ważne jest to, aby być razem” – powiedział Holender.

To się nazywa profesjonalne podejście do drużyny i osób z którymi pracuje.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując