Marcinkxkx napisał(a):

|
A ja gdybym był bogaty to bym udał ze jestem za Cracovia kopił ja a potem spuścił jak najniżej się da i na koniec zbankrutowal. He he
|
He he.
Apeluje do Twojej mamy, aby czesciej dawala Ci kary na komputer.
Bez kitu, w ferie powinny byc organizowane jakies zajecia dla dzieci.
Sorry za brak polskich znakow.