|
Koledzy z POZnania - temat już dawno umarł. Wy widzicie na filmiku coś innego - wasza sprawa. Chcecie nazywać czarne białym - ok, wasz problem. Natomiast tymi wpisami tylko się pogrążacie.
Temat zamykam, bo dyskusja kogo trafiła mela Litara jest już naprawdę poniżej wszelkiego poziomu. Każdy ma oczy i jeśli chce oglądać ten filmik i znowu się denerwować - niech sobie ogląda.
Z resztą temat miał być zamknięty już wcześniej, ale wydawało się że dyskusja zamarła.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|