Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1880
Stary 01.02.2011, 12:55
Koledzy z POZnania - temat już dawno umarł. Wy widzicie na filmiku coś innego - wasza sprawa. Chcecie nazywać czarne białym - ok, wasz problem. Natomiast tymi wpisami tylko się pogrążacie.

Temat zamykam, bo dyskusja kogo trafiła mela Litara jest już naprawdę poniżej wszelkiego poziomu. Każdy ma oczy i jeśli chce oglądać ten filmik i znowu się denerwować - niech sobie ogląda.

Z resztą temat miał być zamknięty już wcześniej, ale wydawało się że dyskusja zamarła.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując