Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42872
Stary 01.02.2011, 12:48
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Myślicie, że łatwiej jest zaaklimatyzować się 17 letniemu chłopakowi w otoczeniu Serba, Izrealczyka, Bułgara etc. ? Po jakiemu on się z nimi porozumie w celu kupienia od starszego chłopaka czegoś czysto piłkarskiego czy chociażby mentalnego przygotowania do kariery ? Troszkę słabo to wyglądać będzie ;/
Jestem też ciekawy kto będzie prowadził konferencję po meczu jak zabraknie Polaka, ciekawe kto teraz będzie występował przed mikrofonami ? Sobol na pewno nie... więc ?
Żyjemy w świecie, gdzie Angielski staje się drugim językiem, także nie dramatyzowałbym aż tak. A w końcu każdy z piłkarzy chce kiedyś wyjechać na zachód, więc niech od młodego uczy się wielokulturowości. Bo do tej pory nasze "gwiazdy" zaliczały pierwsze pół sezonu za granicą jako udane, tylko dlatego bo jeszcze nie mieli z kim pić.

Dla mnie to w ogóle nie jest problemem, a bardziej powodem do radości, że w końcu nasz rynek się unormuje i za byle ogóra nie trzeba będzie płacić jakichś wyimaginowanych kwot - bo strzelił 3 bramki pod rząd, albo zrobił dwa udane wślizgi.
Odpowiedz cytując