Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42870
Stary 01.02.2011, 12:43
wojteqs80 napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj skończyło się okno na zachodzie , więc czas na transfery zawodników którzy chcieli zmienić klub ale im się nie udało bądź nasz ulubiony temat czyli zawodnik z kartą na ręku.
A nie pamiętacie jak było z Frankowskim? U nas skończyło się okno transferowe, a i tak sprzedaliśmy go do Hiszpanii, bo tam okienko było otwarte dłużej. Więc my możemy kupować kogo chcemy z jakiejkolwiek ligi, jakiej tylko chcemy.
Odpowiedz cytując