wojteqs80 napisał(a):

|
Wczoraj skończyło się okno na zachodzie , więc czas na transfery zawodników którzy chcieli zmienić klub ale im się nie udało bądź nasz ulubiony temat czyli zawodnik z kartą na ręku.
|
A nie pamiętacie jak było z Frankowskim? U nas skończyło się okno transferowe, a i tak sprzedaliśmy go do Hiszpanii, bo tam okienko było otwarte dłużej. Więc my możemy kupować kogo chcemy z jakiejkolwiek ligi, jakiej tylko chcemy.