Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42869
Stary 01.02.2011, 12:43
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Faktem jest, że mniej więcej 4 tygodnie przed pierwszym meczem kadra jest skompletowana.
Nie liczę tutaj bramkarza bo to jest jednak pozycja dość specyficzna jeśli chodzi o zgranie.

Także jest to pozytywna zmiana w porównaniu z przeszłością.
Do ideału brakuje sporo, niemniej trzeba zauważyć zmiany na plus.
Fajnie, że kadra skompletowana ;] Najgorsze jest jednak to, że nie ma żadnego Polaka z predyspozycjami do bycia "number one".
Skład na dzień dzisiejszy to prawie sami zagraniczni grajkowie ;]
Jovanic- Cikos,Chavez,Jaliens,Paljic-Kirm,Sivokov,Melikson,Jirsak,Małecki ?- Genkov
Chcecie takiej polityki ? Bo ja osobiście nie ... wole słabego Polaka, który kiedyś się odwdzięczy grą z orzełkiem gdy się ogra niż jakiegoś Czecha/Słowaka, który na starość nie będzie wiedział z kim tutaj grał w lidze ...
Popatrzcie się na kim Wisła zarabiała najwięcej w ostatnich latach ? Głównie na Polakach (Dudka,Kuba, Brożki, Żuraw, Kosa, Franek, wyjątkiem tylko Uche, Diaz, Marcelo). Ale to jest jeszcze nic, bo kolejny czynnik osłabiający nasz klub to wartość przejścia z ME do I drużyny.
Myślicie, że łatwiej jest zaaklimatyzować się 17 letniemu chłopakowi w otoczeniu Serba, Izrealczyka, Bułgara etc. ? Po jakiemu on się z nimi porozumie w celu kupienia od starszego chłopaka czegoś czysto piłkarskiego czy chociażby mentalnego przygotowania do kariery ? Troszkę słabo to wyglądać będzie ;/
Jestem też ciekawy kto będzie prowadził konferencję po meczu jak zabraknie Polaka, ciekawe kto teraz będzie występował przed mikrofonami ? Sobol na pewno nie... więc ?
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując