|
Panowie jakie wy bzdury piszecie. Twierdzicie, że nikogo nie zakontraktujemy, a to jest nieprawda. Nasze okienko transferowe się nie skończyło. W Polsce i krajach które przechodzą okres przerwy zimowej dłuższy niż 30/31 dni mają prawo dokonywać transferów aż do końca lutego lub też w krajach które są sklasyfikowane niżej niż na wyznaczonych przez UEFA w rankingu klubowym. Możemy więc dalej dokonywać transferów.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|