Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
42866
01.02.2011, 11:53
Wczoraj skończyło się okno na zachodzie , więc czas na transfery zawodników którzy chcieli zmienić klub ale im się nie udało bądź nasz ulubiony temat czyli zawodnik z kartą na ręku.
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80