Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5333
Stary 01.02.2011, 11:50
Jakby sie ktos chcial pobawic to prosze. Save 2020r. Z polskich szkolek wychodza dosc dobrzy zawodnicy, mysle ze w ciagu dwoch sezonow mozna w Wisle zrobic mocna ekipe samych Polakow. Trafila mi sie tu perelka. 16latek z Brazylii uprawniony do reprezentacji Polski, odrazu sie po niego Schalke zglosilo.

http://www.filesonic.com/file/72866367/Dlaforum.fm
Odpowiedz cytując