Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42865
Stary 01.02.2011, 11:29
gigant napisał(a):Wyświetl post
Chyba ze rozmawiają ze sobą jak Skorża z Jóźwiakiem, tylko tego ich języka nikt nie łapie.
Najwiekszym pozytywem jest to ze mamy nowych dośc wczesnie i będzie trochę czasu na poukladanie tych klocków. Inna sprawa czy okażą sie klockami Lego z których mozna coś zbudować, czy raczej kupą nie pasującej do siebie chińszczyzny.
Faktem jest, że mniej więcej 4 tygodnie przed pierwszym meczem kadra jest skompletowana.
Nie liczę tutaj bramkarza bo to jest jednak pozycja dość specyficzna jeśli chodzi o zgranie.

Także jest to pozytywna zmiana w porównaniu z przeszłością.
Do ideału brakuje sporo, niemniej trzeba zauważyć zmiany na plus.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując