Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42864
Stary 01.02.2011, 11:19
rozan napisał(a):Wyświetl post
Inna uwaga, po raz pierwszy od lat to zawodnicy są dostosowywani do taktyki preferowanej przez trenera, a nie na odwrót.Maskant rzekł, że chce grać piłkę holenderską, chce mieć rozgrywającego i drużynę, która wie o co chodzi w posiadaniu piłki (do tej pory mieliśmy piłkę i nie wiedzieliśmy co z nią zrobić). I słowo ciałem się stało, dyrektor wydał polecenie skautom (tak w końcu mamy ich!!!), a przed końcem okienka dołączyli do Wisły zawodnicy mający sprawdzić się w systemie preferowanym przez trenera.

Jak tu się nie cieszyć? Mamy trenera i dyrektora, którzy ze sobą rozmawiają, wiedzą czego chcą i potrafią to osiągnąć! w takim razie ja o bramkarza się nie martwię, tak jak i o przyszłość Wisły
Chyba ze rozmawiają ze sobą jak Skorża z Jóźwiakiem, tylko tego ich języka nikt nie łapie.
Najwiekszym pozytywem jest to ze mamy nowych dośc wczesnie i będzie trochę czasu na poukladanie tych klocków. Inna sprawa czy okażą sie klockami Lego z których mozna coś zbudować, czy raczej kupą nie pasującej do siebie chińszczyzny.
Odpowiedz cytując