Uran235 napisał(a):

Zlituj się Marszałku, powiedz, że to taki żart albo literówka zmęczeniem wywołana...
.
|
Raczej zidiocenie. Czyta się dużo analfabetów wtórnych to później i tak się pisze
Z tą renomą Wisły bym nie przesadzał. Jak jest wypłacalna,płaci w terminie to już jest dobrze. Nawet bardzo dobrze.