Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11568
Stary 01.02.2011, 10:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Niby masz rację tyle że z racji mnogości prezydentów, 20/100 lat może zabraknąć miejsca



Wywołał popłoch wśród lewackich młodzieżówek. Spokojni byli jak baranki.



Jedyna co mu się powiodło to stworzenie sobie etykietki PiSofoba. Przestał pisać kiedy brakło konceptu, a wymiana argumentów to nie szczekanie. Natomiast co do chodzenia na mecze przypuszczam ze bywa różnie i z różnych powodów ale kibicować Wiśle o nie tylko wizyta na stadionie to także odpowiednie zachowanie poza nim. Najogólniej postrzeganie prawdy jako wartości samej w sobie, bez której reszta zawsze się sypie.
Ale on nie jest pisofobem tylko PoPisfobem a nie pisze pewnie dlatego bo uznał ,że to jałowe gadanie przeciez zobaczcie czy ktokolwiek tutaj przekonał kogoś jakimiś argumentami ? NIE.smiac mi sie chce z was ze tacy naiwni jestescie .rozmowa prowadząca do nikąd..jestescie jak Ci politycy właśnie nikt nie widzi swoich wad,zawsze gorszy jest ten drugi..darzyć jakąkolwiek sympatią któregoś z obecnych polityków to wstyd hańba i parasol jak to mój dziadek mawiał