Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42859
Stary 01.02.2011, 10:28
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A mnie zastanawia jedna rzecz.

Stan wiedział,że toczą się rozmowy z Pawełkiem. Zakładał chyba,że mogą nie dojść do porozumienia, jak to przy każdych negocjacjach. Czyli na dobrą sprawę powinien mieć kogoś w obwodzie. Także czasu na znalezienie kilku nazwisk miał mnóstwo, wszak wiedział kiedy kończy się umowa Pawełka. I gdy Mariusz poszedł do Turcji, nagle okazuje się,że niespodziewanie wypadł problem bramkarza.....

Nie wygląda to na przemyślaną politykę transferową, wybaczcie.
Zlituj się Marszałku, powiedz, że to taki żart albo literówka zmęczeniem wywołana...

Co do meritum- byliśmy blisko podpisania umowy z Peskovićem i ponoć gadaliśmy z nim już od grudnia. Ponoć jest, albo było też inne nazwisko. Pożyjemy-zobaczymy. Nie każdy musi się palić do gry w Wiśle, szczególnie jeśli ma renomę. W dodatku okno w Turcji, Rosji i na Ukrainie ciągle otwarte.
Odpowiedz cytując