Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11567
Stary 01.02.2011, 10:11
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem bycie prezydentem jest jednak wystarczającym argumentem , jak i bycie królem było- taki Korbut Wiśniowiecki niczym pozytywnym się nie wyróżnił a jednak tam jest
Niby masz rację tyle że z racji mnogości prezydentów, 20/100 lat może zabraknąć miejsca

AYALA napisał(a):Wyświetl post
"Młodzież kontra"-Antoni Macierewicz
http://www.youtube.com/watch?v=025pFnvrWCE
Wywołał popłoch wśród lewackich młodzieżówek. Spokojni byli jak baranki.

Pajdo88 napisał(a):Wyświetl post
Cortezz postanowił rzucić pieniążek w stado żydów i powiodło mu sie .... zwróćcie uwage kiedy przestał pisać i jak szczekacie na siebie ..całe szczescie ze wiekszość tutaj wypowiadających sie nie chodzi na mecze
Jedyna co mu się powiodło to stworzenie sobie etykietki PiSofoba. Przestał pisać kiedy brakło konceptu, a wymiana argumentów to nie szczekanie. Natomiast co do chodzenia na mecze przypuszczam ze bywa różnie i z różnych powodów ale kibicować Wiśle o nie tylko wizyta na stadionie to także odpowiednie zachowanie poza nim. Najogólniej postrzeganie prawdy jako wartości samej w sobie, bez której reszta zawsze się sypie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.02.2011 o godz. 10:29.
Hej Nasz TS !!