Arapaho napisał(a):

|
Moim zdaniem bycie prezydentem jest jednak wystarczającym argumentem , jak i bycie królem było- taki Korbut Wiśniowiecki niczym pozytywnym się nie wyróżnił a jednak tam jest
|
Niby masz rację tyle że z racji mnogości prezydentów, 20/100 lat może zabraknąć miejsca
AYALA napisał(a):


Wywołał popłoch wśród lewackich młodzieżówek. Spokojni byli jak baranki.
Pajdo88 napisał(a):

|
Cortezz postanowił rzucić pieniążek w stado żydów i powiodło mu sie .... zwróćcie uwage kiedy przestał pisać i jak szczekacie na siebie ..całe szczescie ze wiekszość tutaj wypowiadających sie nie chodzi na mecze
|
Jedyna co mu się powiodło to stworzenie sobie etykietki PiSofoba. Przestał pisać kiedy brakło konceptu, a wymiana argumentów to nie szczekanie. Natomiast co do chodzenia na mecze przypuszczam ze bywa różnie i z różnych powodów ale kibicować Wiśle o nie tylko wizyta na stadionie to także odpowiednie zachowanie poza nim. Najogólniej postrzeganie prawdy jako wartości samej w sobie, bez której reszta zawsze się sypie.