Pajdo88 napisał(a):

|
Cortezz postanowił rzucić pieniążek w stado żydów i powiodło mu sie .... zwróćcie uwage kiedy przestał pisać i jak szczekacie na siebie ..całe szczescie ze wiekszość tutaj wypowiadających sie nie chodzi na mecze
|
NIe szczekamy ,nie szczekamy tylko dyskutujemy

. Ale masz rację nikt z nas nie chodzi na mecze....w każdym razie pewnie nikt dłużej niż 20 lat, hehe