bridgeburner napisał(a):

To jest oczywiscie prawda
Taki Bykowski strzela średnio pół gola na sezon,
Gajtkowski w porywach 2
A to napastnicy sa
I bez problemu znalezli zatrudnienie za dobre pieniadze w pierwszej lidze
gdzie przy odpowiedniej konkurencji już dawno musieliby zmienic zawód i co najwyzej amatorsko kopac sobie w IV lidze
|
Wiem, że Gajtkowski w ostatnich latach ma sporą zniżkę formy i nigdy nie był wybitny. Ale nie pier.. że strzela 2 bramki na sezon, bo na 200 meczy w lidze strzelił bramek prawie 50. Cudu nie ma, ale wychodzi średnio bramka co 4 mecze. Ciekawe, który amator grając w takich klubach jak on strzeliłby tyle bramek.