http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,id,t.html
Na Półwysep Iberyjski Melikson poleciał razem z dyrektorem sportowym "Białej Gwiazdy" Stanem Valcksem. Po zamknięciu transferu Meliksona, Valcksowi pozostało znalezienie bramkarza.
Na razie, na transferowej giełdzie pojawiło się nazwisko Asmira Avdukicia. O zainteresowaniu tym bramkarzem Wisły informują bośniackie media. Według nich "Biała Gwiazda" złożyła ofertę aktualnemu klubowi Bośniaka, Boracowi Banja Luka. Problem w tym, że przy ulicy Reymonta pytanie o Avdukicia kwitują jednym słowem: bzdura.
Mam nadzieję, że to bzdura i wymysł mediów.