Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5211
Stary 01.02.2011, 02:59
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Mógłby podawać Piłki

Kolo skończ .......ić
Zacznijmy od tego, że per. "Kolo" i "pier..." to sobie możesz co pisać co najwyżej do kolegów z gimnazjum na NK. A teksty o "podawaniu piłek" czytałem przed jego poprzednim przyjściem do nas, więc daruj sobie bo to nie robi na nikim wrażenia. Wróżką nie jesteś, a znawca z ciebie żaden.
Odpowiedz cytując