mlody_ale_wierny napisał(a):

Turysta mnie zawiódł, zakończenia się już na początku domyśliłem.
Jeśli ktoś nie oglądał to wg. mnie jeden z najlepszych filmów : Requiem dla snu
|
Właśnie skończyłem oglądać i tak samo jak mlody_ale_wierny już na początku filmu można się domyśleć zakończenia. Zawiodłem sie na tym filmie strasznie.
Za to z czystym sumieniem mogę polecić Blue Valentine
http://www.filmweb.pl/film/Blue+Valentine-2010-461734.
Rewelacyjna gra aktorów, dialogi, muzyka szczególnie Ryan jak w każdym swoim filmie jest rewelacyjny.Film przez długą chwilę wciska w fotel a emocje z tego filmu przechodzą na ogladającego przez co pozostanie napewno długo w mej pamięci.