Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 01.02.2011, 00:29
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
Turysta mnie zawiódł, zakończenia się już na początku domyśliłem.
Jeśli ktoś nie oglądał to wg. mnie jeden z najlepszych filmów : Requiem dla snu

Właśnie skończyłem oglądać i tak samo jak mlody_ale_wierny już na początku filmu można się domyśleć zakończenia. Zawiodłem sie na tym filmie strasznie.

Za to z czystym sumieniem mogę polecić Blue Valentine http://www.filmweb.pl/film/Blue+Valentine-2010-461734.

Rewelacyjna gra aktorów, dialogi, muzyka szczególnie Ryan jak w każdym swoim filmie jest rewelacyjny.Film przez długą chwilę wciska w fotel a emocje z tego filmu przechodzą na ogladającego przez co pozostanie napewno długo w mej pamięci.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując