UcheJ napisał(a):

|
Genkov - za free ponieważ rozwiązał umowę z Dynamem....
|
Jak rozwiązał umowę to dostał kasę za podpis więc na jedno wychodzi. Zresztą być może musiał coś zapłacić za wcześniejsze rozwiązanie umowy - jeśli tak to Wisła pewnie zobowiązała się mu tą kwotę zwrócić .