Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42847
Stary 31.01.2011, 23:41
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Genkov - za free ponieważ rozwiązał umowę z Dynamem....
Jak rozwiązał umowę to dostał kasę za podpis więc na jedno wychodzi. Zresztą być może musiał coś zapłacić za wcześniejsze rozwiązanie umowy - jeśli tak to Wisła pewnie zobowiązała się mu tą kwotę zwrócić .
Odpowiedz cytując