Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 31.01.2011, 23:35
Jakieś bary mleczne itp w okolicach Czyżyn albo NH? Jadam czasami w stołówce PK w kwadracie i jedzenie nawet spoko, tylko pod koniec dniajuż zimne bywa i mały wybór się robi.
Odpowiedz cytując