Temat
:
Gdzie jadacie ?
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
257
31.01.2011, 23:35
Jakieś bary mleczne itp w okolicach Czyżyn albo NH?
Jadam czasami w stołówce PK w kwadracie i jedzenie nawet spoko, tylko pod koniec dniajuż zimne bywa i mały wybór się robi.
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928