Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1090
Stary 31.01.2011, 23:34
Ja ogladałem ostatnio Turyste i Infiltracje.

Turysta jak dla mnei trzyma wysoki poziom, ale nic ponad to. ZA to Infiltracja mi się bardzo podobała i z czystym sercem mogę ją polecić. Jak ktoś zna podobne filmy to może na priv napisać tytuły.
Odpowiedz cytując