Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#520
Stary 31.01.2011, 23:30
Bardzo fajny ruch. Fajnie, że robią coś dzięki czemu rozwija się szkółka Wisły.
To może owocować w przyszłości.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24549
http://www.wisla-krakow.net/aktualno...U%20Amsterdam/
Odpowiedz cytując