Proponuje przed snem do Bozi sie pommodlic zeby Melikson byl naszym drugim Szymkowiakiem.
Kurna tylke czasu minelo,a ja mam caly czas te prostopadle pilkeczki do Zurawia.....eh
Melikson jest naszym swiatelkiem w tym zajebiscie ciemnym tunelu,licze ze to wreszczie ten zawodnik odmieni nasza gre.
nadzieja matką glupich ale co mi tam
