Uran235 napisał(a):

|
Potwierdzam, świetny film. W zamierzeniu na pewno komedia i film jest śmieszny, ale jak człowiek uświadomi sobie jak bliskie jest to prawdy, to nagle robi się bardzo, bardzo strasznie.
|
W pewnym momencie zacząłem wątpić czy to aby na pewno komedia. Film warty uwagi, nikt czasu nie straci oglądając go...