Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1089
Stary 31.01.2011, 22:52
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Potwierdzam, świetny film. W zamierzeniu na pewno komedia i film jest śmieszny, ale jak człowiek uświadomi sobie jak bliskie jest to prawdy, to nagle robi się bardzo, bardzo strasznie.
W pewnym momencie zacząłem wątpić czy to aby na pewno komedia. Film warty uwagi, nikt czasu nie straci oglądając go...
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując