|
"Chłopiec w pasiastej piżamie" - film jest tak poruszający, jak mało który. Z tego co wiem, książka także wzrusza. Bardzo polecam ten film - i nie wstydzić się, jeżeli oczy zaczną się "pocić".
Ja oglądałem ostatnio "Mr. Nobody" - baaaardzo zakręcony film, ale podobał mi się. Warty obejrzenia : )
|