Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 31.01.2011, 22:38
A oglądał ktoś "Chłopiec w pasiastej piżamie" albo "Paranormal Activity 2"?

Panowie potrzebuje horrorów które trzymają w napięciu. Sypnie ktoś tytułami? Oprócz tych które polecałem wcześniej.
Odpowiedz cytując