Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1874
Stary 31.01.2011, 22:36
Problem w tym, że mi się jakoś oglądać "całego filmiku" nie chcę. Skrócona wersja była wystarczająco obrzydliwa.

Czy w pełnej Litar klęka przed oplutą kobietą i wręcza jej bukiet róż? Nie muszę sprawdzać, by znać odpowiedź

Moim zdaniem ta cała sprawa jest po prostu żałosna, ciszej nad tą trumną.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując