Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2243
Stary 31.01.2011, 22:32
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Chodzi raczej o lawke i tutaj Gol tez mogl to brac pod uwage.
Ktos zlapie kontuzje i wtedy jest u nas cienko... Dodatkowo konkurencja zawsze sie przyda

Z calym szacunkiem dla Gola ale IV bedzie grac bo wydali na niego dosc duzo i sadzajac go na dluzej na lawe strzela sobie w stope, a Borysiuk mloda dupa i ogrywac sie musi, dodatkowo uwazam go za dosc dobrego grajka i jesli chodzi o mlodych na tej pozycji to w Polsce raczej duzej konkurencji nie ma.

Wiem, Wy tego Ariela nie lubicie bo to drwal
Nie wiem, czy Skorża nie chce grać 4-5-1? W wariancie bardziej defensywnym konieczni są dwaj DP. W takiej sytuacji 3 sensownych zawodników na tą pozycję to konieczność.

Co do Ariela - dobry jest, tylko nie rozumiem tej atencji ze strony sędziów, podobnie jaki kiedyś w przypadku Patricka Vieiry (albo, szukając właściwych proporcji - Wojtka-"Łokietka"-Szali). Każdy inny za podobne faule dostaje żółtko, tylko nie Ariel. Problem w tym, że poziomu i marki Vieiry nigdy nie osiągnie i w pierwszym meczu po transferze zagranicznym wyleci z hukiem z boiska.

A co do Rudnevsa... Skauci Arsenalu może i go obserwują, podobnie jak kilkudziesięciu innych piłkarzy. Mirka Szymkowiaka też skauci Juve oglądali, ale nic z tego nie wynikło.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując