Nie wiem, czy Skorża nie chce grać 4-5-1? W wariancie bardziej defensywnym konieczni są dwaj DP. W takiej sytuacji 3 sensownych zawodników na tą pozycję to konieczność.
Co do Ariela - dobry jest, tylko nie rozumiem tej atencji ze strony sędziów, podobnie jaki kiedyś w przypadku Patricka Vieiry (albo, szukając właściwych proporcji - Wojtka-"Łokietka"-Szali). Każdy inny za podobne faule dostaje żółtko, tylko nie Ariel. Problem w tym, że poziomu i marki Vieiry nigdy nie osiągnie i w pierwszym meczu po transferze zagranicznym wyleci z hukiem z boiska.
A co do Rudnevsa... Skauci Arsenalu może i go obserwują, podobnie jak kilkudziesięciu innych piłkarzy. Mirka Szymkowiaka też skauci Juve oglądali, ale nic z tego nie wynikło.