Drozd napisał(a):

|
Pod warunkiem że bronili interesów Polski a nie sąsiadów. Za sam fakt bycia prezydentem Wawel moim zdaniem się nie należy. Natomiast utrata życia w służbie Polsce przez Prezydenta to wystarczający argument.
|
Moim zdaniem bycie prezydentem jest jednak wystarczającym argumentem , jak i bycie królem było- taki Korbut Wiśniowiecki niczym pozytywnym się nie wyróżnił a jednak tam jest