rafalek napisał(a):

No akurat gdyby to powiedział nasz domorosły zawodnik, to tak. Czemu jednak się wkurzasz, że tak powiedziałby zagranicznik? Przecież oni są przyzwyczajeni do treningów mocnych
|
Szybko się przystosowują do warunków panujących w Polsce jeżeli chodzi o intensywność treningu.