Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9059
Stary 31.01.2011, 21:19
rafalek napisał(a):Wyświetl post
No akurat gdyby to powiedział nasz domorosły zawodnik, to tak. Czemu jednak się wkurzasz, że tak powiedziałby zagranicznik? Przecież oni są przyzwyczajeni do treningów mocnych
Szybko się przystosowują do warunków panujących w Polsce jeżeli chodzi o intensywność treningu.
Odpowiedz cytując