Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Patka1906
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
4138
31.01.2011, 21:06
Jak w stycznia byłam zapytać o karty, powiedzieli że na początku lutego w nowych stoiskach kolo stadionu
Patka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patka1906
Znajdź inne posty napisane przez Patka1906