Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9056
Stary 31.01.2011, 20:55
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Tak, zajebiście ciężko. Nawet Nalepa się wypowiadał, że na zgrupowaniu w ME mają intensywniejsze treningi.
Po mojemu nie chodziło mu o cięzki trening tylko o to że jest nowy, nowe otoczenie, nowi ludzie, nikogo nie zna i nie czuje się jeszcze dobrze..
Odpowiedz cytując