4fan_player napisał(a):

|
Tak, zajebiście ciężko. Nawet Nalepa się wypowiadał, że na zgrupowaniu w ME mają intensywniejsze treningi.
|
Po mojemu nie chodziło mu o cięzki trening tylko o to że jest nowy, nowe otoczenie, nowi ludzie, nikogo nie zna i nie czuje się jeszcze dobrze..