Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9050
Stary 31.01.2011, 20:44
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Genkov po pierwszym treningu

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...v_bylo_ciezko/
Tak, zajebiście ciężko. Nawet Nalepa się wypowiadał, że na zgrupowaniu w ME mają intensywniejsze treningi.
Odpowiedz cytując